Aktualitātes

Pieejami Vīteņaugu stādi

Labdien! Šodien mūsu kolekcija ir papildināta ar vīteņaugiem - Mežvīteņi (clematis),
vīteņsausserži, kampši, citronliāna, godži, vistērijas, vīteņhortenzijas, Daurijas mēnesēklis,dižsūrene, Vīteņrozes.

Visi stādi ir Polijas izcelsmes no Clematis uzņēmuma, kas šobrīd ir lielākā vīteņaugu audzētava Eiropā. 95 % stādu ir izvēlēti ar salcietību no 4 zonas, tas nozīmē ka Latvijā var droši audzēt. Patiesībā daļu šķirņu jau tagad aug Latvijā. Kvalitāte izcila. Cenas saprātīgas.Visi stādi ir divgadīgi, 90-110 cm augumā divu litru krāsainos podos ar stādu pasēm!!!Šogad pie stādīšanas papildus nav jāmēslo. Daļa no mežvīteņiem (tiem, kuriem šobrīd ir īstais laiks) ir ziedoši. Rozes audzētas no spraudeņiem un jums nebūs jācīnās ar sakņu atvasēm, kā tas dažkārt mēdz būt potētām rozēm.

Kopumā Clematis stādaudzētavā ir pieejamas vairāk kā 2000 šķirnes dažādu vīteņaugu.Pilnībā atminēt jūsu vēlmes ir diezgan grūti, tāpēc, ja neatrodat katalogā meklēto, tad droši dodiet ziņu. Uz pavasari atvedīsim.Ja esat stādaudzētava, kura vēlas pati izaudzēt no jaunstādiem, vai arī jums ir stādu tirdzniecības vieta, tad droši dodiet ziņu. Piegādāsim uz noteikumiem no kuriem būs grūti atteikties.
Dalīties:

Vairāk

Turpinam pieņemt pasūtījumus uz zemeņu konteinerstādiem Lasīt vairāk

Profesionālie zemeņu stādi tagad arī mazumtirdzniecībā

Stādi no Nīderlandes un Holandes. Mūsu kolekcija ir izveidota tādējādi, ka zemenes jūs savā dobē varat iegūt no jūnija līdz septembrim (precīzāk sakot līdz pirmajiem saliem).