Par mums

Mūsu misija ir piegādāt skaistumu uz jūsu mājām

Sadarbojoties ar mums jūs iegūstat:

  • kvalitatīvu stādu piegādi 

  • precīzas instrukcijas kā audzēt

  • iespēju dzīvot skaistā un sakoptā vidē

Mēs nodarbojamies ne tikai ar stādu audzēšanu un tirdzniecību bet arī ar stādu pārbaudi mūsu audzēšanas apstākļos un kolekciju uzturēšanu. Šobrīd pārdošanā ir 65 stādu grupas un šķirņu daudzveidība jau sniedzas jau vairākos tūkstošos.  Lai saimniekošana būtu efektīva, jau tagad ir skaidrs ka vienā saimniecībā var specializēties uz 2-3 augu grupām, bet cilvēkiem patīk sortiments tāpēc daļa no e-veikalā redzamajiem stādiem tiek ņemti no sadarbības partneriem. Ģeogrāfija - no Latvijas līdz Beļģijai (no turienes nāk mūsu apaļās, multifloras krizantēmas).

Visas ziemcietīgās kultūras tiek sastādītas uz pārbaudi arī mūsu dārzā. Ir saprotams, ka Latvijā audzētajam stādam ir daudz priekšrocību, bet ja vajag dabūt sortimentu un kādu jaunāku šķirni, tad bez Eiropas kolēģiem neiztikt. It īpaši ziedu kultūras.

Ja kādam ir kolekcija ar kuru viņš lepojas un grib to piedāvāt citiem, tad zvaniet vai rakstiet. Ievietosim veikalā arī jūsu stādus.

Jaunās šķirnes tiek piedāvātas tirdzniecībā ar piebildi, ka jāpārbauda Latvijas apstākļos. Citu variantu jau nav lai tiktu pie kā jauna un interesanta. Te mēs varētu labi sadarboties – katrs kurš iegādājas stādus un atsūta savas atauksmes (ar foto un audzēšanas aprakstu) saņem dāvanu karti 5 eur vērtībā no mūsu veikala. Tā mēs daudz ātrāk un galvenais dažādos apstākļos varēsim pārbaudīt jaunās šķirnes.

Pagaidām mūsu kolektīvs ir salīdzinoši neliels, tāpēc nesatraucaties, ja uzreiz nepaceļam klausuli. Dienas laikā atzvanam un uz e-pastiem atbildam. Labi strādā arī sms un whatsapp. Nr 29800830 vai 26396055.

Paldies visiem par sadarbību un lai labi aug!


Mūsu misija ir nodrošināt kvalitatīvu stādu piegādi līdz jūsu dārzam.

Par mums – šis ir z/s Oši e-veikals. Mēs nodarbojamies ar stādu kolekciju tirdzniecību un uzturēšanu. Šobrīd kolekcijā 30 šķirņu lazdas (uz 2021 diemžēl ir pieejamas tikai divas), 50 šķirņu zemenes. Šogad klāt nāks 50 šķirnes ar multifloras krizantēmām un ap 20 aveņu šķirnēm. Tā kā cilvēkiem patīk sortiments un daudzveidība, kā arī lai samazinātu piegādes izmaksas, tad pārējos stādus ņemam no saviem sadarbības partneriem. Ja šo lasa kāds no stādu audzētājiem un jums ir kolekcija ar kuru jūs lepojaties. kā arī ir vēlme lai par to uzzinātu citi, tad rakstiet vai zvaniet un mēs to ievietosim šinī veikalā.

Jaunās šķirnes tiek piedāvātas tirdzniecībā ar piebildi, ka jāpārbauda Latvijas apstākļos. Citu variantu jau nav lai tiktu pie kā jauna un interesanta. Te mēs varētu labi sadarboties – katrs kurš iegādājas stādus un atsūta savas atauksmes (ar foto un audzēšanas tehnoloģiju) saņem dāvanu karti 5 eur vērtībā no mūsu veikala. Tā mēs daudz ātrāk un galvenais dažādos apstākļos varēsim pārbaudīt jaunās šķirnes.

Pagaidām mūsu kolektīvs ir neliels, tāpēc nesatraucaties, ja uzreiz nepaceļam klausuli. Dienas laikā (parasti vakaros) atzvanam un uz e-pastiem atbildam. Labi strādā arī sms un whatsapp. Izņēmums ir pavasara trakais stādīšanas laiks. Tad vajag visiem, visu, tūlīt un uzreiz. Līdz ar to atbilde var iekavēties. Lai viss noritētu raiti silti iesaku jau laikus visu plānot un veikt iepriekšējas rezervācijas.

Vai var pie mums atbraukt ciemos?

Ne tikai var, bet arī vajag. Ir grūti izvēlēties sķirni, kuru pasūtīt, ja tā nav apskatīta, pasmaržota vai pagaršota. Iepriekš gan ir vēlams pieteikties pa e-pastu vai tālruni 26-396-055.

Pieteikties


Vai var pie mums atbraukt ciemos?

Ne tikai var, bet arī vajag. Ir grūti izvēlēties sķirni, kuru pasūtīt, ja tā nav apskatīta, pasmaržota vai pagaršota. Iepriekš gan ir vēlams pieteikties pa e-pastu vai tālruni 26-396-055.

Pieteikties
Incorrect email

Jūs esiet veiksmīgi pierakstījies jaunumiem.